KS "Łużyce" Lubań w I lidze.

Mamy to ! Mamy to ! Mamy TO !!!
17 czerwca zawodnicy trenera Sławka Salacha z grupy Młodzik pokonują na swoim "boisku" zespół FC Wrocław Academy II i dzięki temu zapewniają sobie awansują do
I LIGI DOLNOŚLĄSKIEJ.
Olbrzymie gratulacje !!! Brawo !!!
Dziękujemy ! Dziękujemy ! Dziękujemy !

Nie możemy też zapomnieć o naszych Orlikach trenera Grzegorza Juszczyka i oczywiście nie zapominamy!
Trzymamy mocno kciuki za naszą drużynę U-11 która wywalczyła sobie awans w turnieju Deichmanna i już za tydzień w Wałbrzychu będzie toczyć pojedynki z najlepszymi drużynami z całej Polski. Ta sama drużyna w tamtym roku zajęła 11 miejsce w Polsce !
Zawodnicy w kategorii U-9 w tym roku niestety nie dostali się do ogólnopolskich finałów Deichmanna ale w finałach eliminacji miejskich zdobyli II miejsce (r.2008) oraz III miejsce {r.2009)
a to nie wszystkie ich sukcesy. Nasi młodzi zawodnicy brali udział w wielu prestiżowych ogólnopolskich turniejach a dzięki sukcesom jakie tam odnosili i odnoszą są tak rozpoznawalni ,że już mało który przeciwnik myli nas z LUBINEM bo już chyba każdy to wie ,że "Łużyce" są z LUBANIA !
Gratulacje! I Dziękujemy!
Młode pokolenie w siłę obrasta !
Dumnie bronimy bram tego miasta !

Mamy nadzieję ,że wraz z nowym sezonem doczekamy się renowacji boiska które jest niestety w katastrofalnym stanie i dzięki temu będziemy mogli gościć na murawie Miejskiego Stadionu naszych pierwszoligowych przeciwników z ZAGŁĘBIA LUBIN, MIEDZI LEGNICA, WKS ŚLĄSKA WROCŁAW, KS POLKOWIC, FC Wrocław Academy, CHROBRY GŁOGÓW czy GÓRNIKA WAŁBRZYCH bez wstydu dla Władz naszego Miasta.