zamknij reklamę

KS "Łużyce" Lubań w I lidze.

KS "Łużyce" Lubań w I lidze.

Mamy to ! Mamy to ! Mamy TO !!!
17 czerwca zawodnicy trenera Sławka Salacha z grupy Młodzik pokonują na swoim "boisku" zespół FC Wrocław Academy II i dzięki temu zapewniają sobie awansują do
I LIGI DOLNOŚLĄSKIEJ.
Olbrzymie gratulacje !!! Brawo !!!
Dziękujemy ! Dziękujemy ! Dziękujemy !

Nie możemy też zapomnieć o naszych Orlikach trenera Grzegorza Juszczyka i oczywiście nie zapominamy!
Trzymamy mocno kciuki za naszą drużynę U-11 która wywalczyła sobie awans w turnieju Deichmanna i już za tydzień w Wałbrzychu będzie toczyć pojedynki z najlepszymi drużynami z całej Polski. Ta sama drużyna w tamtym roku zajęła 11 miejsce w Polsce !
Zawodnicy w kategorii U-9 w tym roku niestety nie dostali się do ogólnopolskich finałów Deichmanna ale w finałach eliminacji miejskich zdobyli II miejsce (r.2008) oraz III miejsce {r.2009)
a to nie wszystkie ich sukcesy. Nasi młodzi zawodnicy brali udział w wielu prestiżowych ogólnopolskich turniejach a dzięki sukcesom jakie tam odnosili i odnoszą są tak rozpoznawalni ,że już mało który przeciwnik myli nas z LUBINEM bo już chyba każdy to wie ,że "Łużyce" są z LUBANIA !
Gratulacje! I Dziękujemy!
Młode pokolenie w siłę obrasta !
Dumnie bronimy bram tego miasta !

Mamy nadzieję ,że wraz z nowym sezonem doczekamy się renowacji boiska które jest niestety w katastrofalnym stanie i dzięki temu będziemy mogli gościć na murawie Miejskiego Stadionu naszych pierwszoligowych przeciwników z ZAGŁĘBIA LUBIN, MIEDZI LEGNICA, WKS ŚLĄSKA WROCŁAW, KS POLKOWIC, FC Wrocław Academy, CHROBRY GŁOGÓW czy GÓRNIKA WAŁBRZYCH bez wstydu dla Władz naszego Miasta.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij