zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stella Lubomierz
3:1
GKS Raciborowice
Woskar Szklarska Poręba
1:1
Olimpia Kamienna Gora
Gryf Gryfów Śląski
2:0
Cosmos Radzimów
Hutnik Pieńsk
2:0
LKS Czarni Lwówek Śląski
Pogoń Świerzawa
5:1
Łużyce Lubań
Sparta Zebrzydowa
0:2
Sudety Giebułtów
KS Stare Jaroszowice
3:1
Orliki Węgliniec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orliki Węgliniec
0:2
Sparta Zebrzydowa
Olimpia Kamienna Gora
4:0
Cosmos Radzimów
LKS Czarni Lwówek Śląski
0:2
Gryf Gryfów Śląski
Łużyce Lubań
1:1
Piast Dziwiszów
GKS Raciborowice
2:2
KS Stare Jaroszowice
Woskar Szklarska Poręba
1:1
Pogoń Świerzawa
Sudety Giebułtów
7:0
Hutnik Pieńsk
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Cosmos Radzimów
4:2
LKS Czarni Lwówek Śląski
Stella Lubomierz
2:4
Łużyce Lubań
Gryf Gryfów Śląski
3:3
Sudety Giebułtów
Hutnik Pieńsk
1:4
Orliki Węgliniec
Piast Dziwiszów
1:5
Woskar Szklarska Poręba
Pogoń Świerzawa
4:1
Olimpia Kamienna Gora
Sparta Zebrzydowa
0:0
GKS Raciborowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orliki Węgliniec
2:3
Gryf Gryfów Śląski
Łużyce Lubań
2:0
KS Stare Jaroszowice
Pogoń Świerzawa
3:0
Piast Dziwiszów
Olimpia Kamienna Gora
3:0*
LKS Czarni Lwówek Śląski
Woskar Szklarska Poręba
1:1
Stella Lubomierz
GKS Raciborowice
2:0
Hutnik Pieńsk
Sudety Giebułtów
5:0
Cosmos Radzimów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Cosmos Radzimów
2:0
Orliki Węgliniec
Piast Dziwiszów
0:2
Olimpia Kamienna Gora
Sparta Zebrzydowa
2:0
Łużyce Lubań
KS Stare Jaroszowice
2:5
Woskar Szklarska Poręba
Gryf Gryfów Śląski
2:0
GKS Raciborowice
Stella Lubomierz
1:0
Pogoń Świerzawa
LKS Czarni Lwówek Śląski
0:1
Sudety Giebułtów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orliki Węgliniec
3:2
LKS Czarni Lwówek Śląski
Woskar Szklarska Poręba
1:0
Sparta Zebrzydowa
Łużyce Lubań
3:2
Hutnik Pieńsk
Piast Dziwiszów
2:3
Stella Lubomierz
Pogoń Świerzawa
3:0
KS Stare Jaroszowice
GKS Raciborowice
0:4
Cosmos Radzimów
Olimpia Kamienna Gora
2:2
Sudety Giebułtów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Cosmos Radzimów
Pauza
Hutnik Pieńsk
4:1
Woskar Szklarska Poręba
Sparta Zebrzydowa
1:3
Pogoń Świerzawa
KS Stare Jaroszowice
0:2
Piast Dziwiszów
Gryf Gryfów Śląski
4:1
Łużyce Lubań
LKS Czarni Lwówek Śląski
2:2
GKS Raciborowice
Stella Lubomierz
3:1
Olimpia Kamienna Gora
Sudety Giebułtów
0:3
Orliki Węgliniec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Czarni Lwówek Śląski
Woskar Szklarska Poręba
1:1
Gryf Gryfów Śląski
Łużyce Lubań
2:0
Cosmos Radzimów
Piast Dziwiszów
4:0
Sparta Zebrzydowa
Pogoń Świerzawa
2:1
Hutnik Pieńsk
GKS Raciborowice
0:3
Sudety Giebułtów
Stella Lubomierz
2:0
KS Stare Jaroszowice
Olimpia Kamienna Gora
5:1
Orliki Węgliniec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sudety Giebułtów
Pauza
Cosmos Radzimów
1:1
Woskar Szklarska Poręba
Orliki Węgliniec
0:5
GKS Raciborowice
Gryf Gryfów Śląski
0:0
Pogoń Świerzawa
Hutnik Pieńsk
3:1
Piast Dziwiszów
LKS Czarni Lwówek Śląski
1:2
Łużyce Lubań
Sparta Zebrzydowa
1:5
Stella Lubomierz
KS Stare Jaroszowice
1:4
Olimpia Kamienna Gora
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orliki Węgliniec
Pauza
Łużyce Lubań
1:0
Sudety Giebułtów
Piast Dziwiszów
2:0
Gryf Gryfów Śląski
Pogoń Świerzawa
1:2
Cosmos Radzimów
KS Stare Jaroszowice
2:2
Sparta Zebrzydowa
Woskar Szklarska Poręba
7:1
LKS Czarni Lwówek Śląski
Stella Lubomierz
4:2
Hutnik Pieńsk
Olimpia Kamienna Gora
1:0
GKS Raciborowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Raciborowice
Pauza
Cosmos Radzimów
4:1
Piast Dziwiszów
Orliki Węgliniec
1:3
Łużyce Lubań
Hutnik Pieńsk
3:2
KS Stare Jaroszowice
LKS Czarni Lwówek Śląski
1:3
Pogoń Świerzawa
Gryf Gryfów Śląski
1:3
Stella Lubomierz
Sparta Zebrzydowa
1:3
Olimpia Kamienna Gora
Sudety Giebułtów
3:2
Woskar Szklarska Poręba
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kamienna Gora
Pauza
Woskar Szklarska Poręba
5:1
Orliki Węgliniec
Łużyce Lubań
3:1
GKS Raciborowice
Piast Dziwiszów
5:2
LKS Czarni Lwówek Śląski
Pogoń Świerzawa
0:2
Sudety Giebułtów
Sparta Zebrzydowa
4:2
Hutnik Pieńsk
KS Stare Jaroszowice
1:2
Gryf Gryfów Śląski
Stella Lubomierz
2:0
Cosmos Radzimów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Łużyce Lubań
Pauza
Cosmos Radzimów
3:1
KS Stare Jaroszowice
Orliki Węgliniec
0:0
Pogoń Świerzawa
Gryf Gryfów Śląski
2:0
Sparta Zebrzydowa
Hutnik Pieńsk
0:1
Olimpia Kamienna Gora
LKS Czarni Lwówek Śląski
2:1
Stella Lubomierz
GKS Raciborowice
0:3
Woskar Szklarska Poręba
Sudety Giebułtów
7:2
Piast Dziwiszów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Woskar Szklarska Poręba
Pauza
Piast Dziwiszów
1:3
Orliki Węgliniec
Sparta Zebrzydowa
3:2
Cosmos Radzimów
KS Stare Jaroszowice
2:2
LKS Czarni Lwówek Śląski
Olimpia Kamienna Gora
1:0
Łużyce Lubań
Pogoń Świerzawa
1:0
GKS Raciborowice
Hutnik Pieńsk
1:1
Gryf Gryfów Śląski
Stella Lubomierz
1:1
Sudety Giebułtów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Świerzawa
Pauza
Cosmos Radzimów
0:3
Hutnik Pieńsk
Orliki Węgliniec
3:6
Stella Lubomierz
Gryf Gryfów Śląski
1:2
Olimpia Kamienna Gora
LKS Czarni Lwówek Śląski
0:3
Sparta Zebrzydowa
Łużyce Lubań
1:1
Woskar Szklarska Poręba
GKS Raciborowice
3:2
Piast Dziwiszów
Sudety Giebułtów
5:3
KS Stare Jaroszowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Dziwiszów
Pauza
Cosmos Radzimów
2:3
Gryf Gryfów Śląski
Orliki Węgliniec
0:3*
KS Stare Jaroszowice
Olimpia Kamienna Gora
4:1
Woskar Szklarska Poręba
LKS Czarni Lwówek Śląski
1:0
Hutnik Pieńsk
Łużyce Lubań
1:2
Pogoń Świerzawa
GKS Raciborowice
1:3
Stella Lubomierz
Sudety Giebułtów
2:1
Sparta Zebrzydowa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Stella Lubomierz
Pauza
Cosmos Radzimów
3:0
Olimpia Kamienna Gora
Gryf Gryfów Śląski
4:0
LKS Czarni Lwówek Śląski
Piast Dziwiszów
0:3*
Łużyce Lubań
Pogoń Świerzawa
5:0
Woskar Szklarska Poręba
Sparta Zebrzydowa
3:0*
Orliki Węgliniec
KS Stare Jaroszowice
1:2
GKS Raciborowice
Hutnik Pieńsk
0:5
Sudety Giebułtów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Stare Jaroszowice
Pauza
Orliki Węgliniec
0:3*
Hutnik Pieńsk
Olimpia Kamienna Gora
2:0
Pogoń Świerzawa
Woskar Szklarska Poręba
3:0*
Piast Dziwiszów
Łużyce Lubań
0:1
Stella Lubomierz
GKS Raciborowice
0:1
Sparta Zebrzydowa
Sudety Giebułtów
3:0
Gryf Gryfów Śląski
LKS Czarni Lwówek Śląski
4:1
Cosmos Radzimów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Zebrzydowa
Pauza
Gryf Gryfów Śląski
3:0*
Orliki Węgliniec
Hutnik Pieńsk
1:3
GKS Raciborowice
LKS Czarni Lwówek Śląski
0:1
Olimpia Kamienna Gora
Piast Dziwiszów
0:3
Pogoń Świerzawa
KS Stare Jaroszowice
0:4
Łużyce Lubań
Cosmos Radzimów
2:2
Sudety Giebułtów
Stella Lubomierz
1:0
Woskar Szklarska Poręba
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Pieńsk
Pauza
Orliki Węgliniec
0:3
Cosmos Radzimów
Olimpia Kamienna Gora
3:0
Piast Dziwiszów
Woskar Szklarska Poręba
3:0
KS Stare Jaroszowice
Łużyce Lubań
0:0
Sparta Zebrzydowa
Pogoń Świerzawa
3:1
Stella Lubomierz
GKS Raciborowice
2:3
Gryf Gryfów Śląski
Sudety Giebułtów
6:0
LKS Czarni Lwówek Śląski
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Gryfów Śląski
Pauza
Cosmos Radzimów
1:3
GKS Raciborowice
LKS Czarni Lwówek Śląski
3:0*
Orliki Węgliniec
KS Stare Jaroszowice
1:2
Pogoń Świerzawa
Hutnik Pieńsk
2:5
Łużyce Lubań
Sparta Zebrzydowa
2:0
Woskar Szklarska Poręba
Stella Lubomierz
3:0*
Piast Dziwiszów
Sudety Giebułtów
5:2
Olimpia Kamienna Gora
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Cosmos Radzimów
Pauza
Woskar Szklarska Poręba
0:2
Hutnik Pieńsk
Łużyce Lubań
3:1
Gryf Gryfów Śląski
Pogoń Świerzawa
1:1
Sparta Zebrzydowa
GKS Raciborowice
1:2
LKS Czarni Lwówek Śląski
Orliki Węgliniec
0:3*
Sudety Giebułtów
Piast Dziwiszów
0:3*
KS Stare Jaroszowice
Olimpia Kamienna Gora
1:1
Stella Lubomierz
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czarni Lwówek Śląski
Pauza
KS Stare Jaroszowice
4:3
Stella Lubomierz
Gryf Gryfów Śląski
1:2
Woskar Szklarska Poręba
Orliki Węgliniec
0:3*
Olimpia Kamienna Gora
Hutnik Pieńsk
1:1
Pogoń Świerzawa
Sparta Zebrzydowa
3:0*
Piast Dziwiszów
Sudety Giebułtów
3:0
GKS Raciborowice
Cosmos Radzimów
2:3
Łużyce Lubań
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Sudety Giebułtów
Pauza
Woskar Szklarska Poręba
2:0
Cosmos Radzimów
Łużyce Lubań
1:0
LKS Czarni Lwówek Śląski
Stella Lubomierz
0:0
Sparta Zebrzydowa
Olimpia Kamienna Gora
7:0
KS Stare Jaroszowice
Piast Dziwiszów
0:3*
Hutnik Pieńsk
Pogoń Świerzawa
2:0
Gryf Gryfów Śląski
GKS Raciborowice
3:0*
Orliki Węgliniec
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Orliki Węgliniec
Pauza
Cosmos Radzimów
2:5
Pogoń Świerzawa
Gryf Gryfów Śląski
3:0*
Piast Dziwiszów
KS Stare Jaroszowice
2:0
Sparta Zebrzydowa
GKS Raciborowice
0:3
Olimpia Kamienna Gora
Hutnik Pieńsk
5:3
Stella Lubomierz
LKS Czarni Lwówek Śląski
2:3
Woskar Szklarska Poręba
Sudety Giebułtów
2:2
Łużyce Lubań
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Łużyce Lubań
3:0*
Orliki Węgliniec
Piast Dziwiszów
0:3*
Cosmos Radzimów
GKS Raciborowice
Pauza
Woskar Szklarska Poręba
0:2
Sudety Giebułtów
Pogoń Świerzawa
0:0
LKS Czarni Lwówek Śląski
Stella Lubomierz
2:1
Gryf Gryfów Śląski
Olimpia Kamienna Gora
3:0
Sparta Zebrzydowa
KS Stare Jaroszowice
1:2
Hutnik Pieńsk
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kamienna Gora
Pauza
Cosmos Radzimów
2:2
Stella Lubomierz
Gryf Gryfów Śląski
4:3
KS Stare Jaroszowice
LKS Czarni Lwówek Śląski
3:0*
Piast Dziwiszów
GKS Raciborowice
2:4
Łużyce Lubań
Orliki Węgliniec
0:3*
Woskar Szklarska Poręba
Sudety Giebułtów
1:0
Pogoń Świerzawa
Hutnik Pieńsk
5:0
Sparta Zebrzydowa
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Łużyce Lubań
Pauza
Piast Dziwiszów
0:3*
Sudety Giebułtów
Pogoń Świerzawa
3:0*
Orliki Węgliniec
Woskar Szklarska Poręba
0:0
GKS Raciborowice
Sparta Zebrzydowa
0:1
Gryf Gryfów Śląski
KS Stare Jaroszowice
1:2
Cosmos Radzimów
Stella Lubomierz
6:1
LKS Czarni Lwówek Śląski
Olimpia Kamienna Gora
3:0
Hutnik Pieńsk
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Woskar Szklarska Poręba
Orliki Węgliniec
3:3*
Piast Dziwiszów
Cosmos Radzimów
4:2
Sparta Zebrzydowa
Gryf Gryfów Śląski
2:0
Hutnik Pieńsk
LKS Czarni Lwówek Śląski
4:1
KS Stare Jaroszowice
Łużyce Lubań
1:1
Olimpia Kamienna Gora
GKS Raciborowice
2:5
Pogoń Świerzawa
Sudety Giebułtów
6:1
Stella Lubomierz
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Stella Lubomierz
3:0*
Orliki Węgliniec
Piast Dziwiszów
0:3*
GKS Raciborowice
Pogoń Świerzawa
Pauza
Olimpia Kamienna Gora
2:0
Gryf Gryfów Śląski
Woskar Szklarska Poręba
1:1
Łużyce Lubań
Hutnik Pieńsk
2:0
Cosmos Radzimów
Sparta Zebrzydowa
3:1
LKS Czarni Lwówek Śląski
KS Stare Jaroszowice
1:5
Sudety Giebułtów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij