zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Nysa Zgorzelec
6:0
KKS Jelenia Góra
Olimpia Kamienna Gora
1:3
Eskadra Bolesławiec
Karkonosze Jelenia Góra
2:0
Lotnik Jeżów Sudecki
Olimpia Kowary
4:1
LTS Leśna
Pogoń Wleń
9:0
Chrobry Nowogrodziec
Włókniarz Mirsk
0:3*
LKS Czarni Lwówek Śląski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Eskadra Bolesławiec
4:1
Karkonosze Jelenia Góra
Olimpia Kowary
4:1
Olimpia Kamienna Gora
LKS Czarni Lwówek Śląski
2:6
Nysa Zgorzelec
Granica Bogatynia
5:3
Pogoń Wleń
LTS Leśna
4:0
KKS Jelenia Góra
Chrobry Nowogrodziec
3:0
Włókniarz Mirsk
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Karkonosze Jelenia Góra
3:3
Olimpia Kowary
Nysa Zgorzelec
9:1
Chrobry Nowogrodziec
Olimpia Kamienna Gora
4:2
LTS Leśna
Pogoń Wleń
6:1
Lotnik Jeżów Sudecki
Włókniarz Mirsk
0:6
Granica Bogatynia
KKS Jelenia Góra
5:2
LKS Czarni Lwówek Śląski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kamienna Gora
4:1
Karkonosze Jelenia Góra
Chrobry Nowogrodziec
2:0
KKS Jelenia Góra
Granica Bogatynia
2:2
Nysa Zgorzelec
Lotnik Jeżów Sudecki
0:2
Włókniarz Mirsk
LTS Leśna
1:1
LKS Czarni Lwówek Śląski
Eskadra Bolesławiec
1:1
Pogoń Wleń
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Wleń
5:3
Olimpia Kowary
Nysa Zgorzelec
10:0
Lotnik Jeżów Sudecki
KKS Jelenia Góra
1:5
Granica Bogatynia
LKS Czarni Lwówek Śląski
3:0
Chrobry Nowogrodziec
Włókniarz Mirsk
0:3
Eskadra Bolesławiec
Karkonosze Jelenia Góra
5:0
LTS Leśna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kamienna Gora
2:0
Pogoń Wleń
Eskadra Bolesławiec
3:2
Nysa Zgorzelec
Olimpia Kowary
8:1
Włókniarz Mirsk
Granica Bogatynia
12:0
LKS Czarni Lwówek Śląski
Lotnik Jeżów Sudecki
1:4
KKS Jelenia Góra
LTS Leśna
6:0
Chrobry Nowogrodziec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Nysa Zgorzelec
2:1
Olimpia Kowary
Chrobry Nowogrodziec
0:6
Granica Bogatynia
LKS Czarni Lwówek Śląski
7:1
Lotnik Jeżów Sudecki
Pogoń Wleń
0:5
Karkonosze Jelenia Góra
Włókniarz Mirsk
2:7
Olimpia Kamienna Gora
KKS Jelenia Góra
1:7
Eskadra Bolesławiec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kamienna Gora
0:0
Nysa Zgorzelec
Karkonosze Jelenia Góra
12:0
Włókniarz Mirsk
Olimpia Kowary
7:1
KKS Jelenia Góra
Lotnik Jeżów Sudecki
3:3
Chrobry Nowogrodziec
LTS Leśna
1:2
Granica Bogatynia
Eskadra Bolesławiec
0:0
LKS Czarni Lwówek Śląski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Nysa Zgorzelec
8:0
Karkonosze Jelenia Góra
Chrobry Nowogrodziec
0:7
Eskadra Bolesławiec
KKS Jelenia Góra
0:7
Olimpia Kamienna Gora
LKS Czarni Lwówek Śląski
1:2
Olimpia Kowary
Granica Bogatynia
9:0
Lotnik Jeżów Sudecki
Pogoń Wleń
0:3
LTS Leśna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kamienna Gora
1:0
LKS Czarni Lwówek Śląski
Eskadra Bolesławiec
1:6
Granica Bogatynia
Karkonosze Jelenia Góra
8:0
KKS Jelenia Góra
Pogoń Wleń
14:1
Włókniarz Mirsk
LTS Leśna
4:2
Lotnik Jeżów Sudecki
Olimpia Kowary
7:2
Chrobry Nowogrodziec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czarni Lwówek Śląski
0:0
Karkonosze Jelenia Góra
Nysa Zgorzelec
1:1
Pogoń Wleń
Chrobry Nowogrodziec
1:3
Olimpia Kamienna Gora
Granica Bogatynia
2:3
Olimpia Kowary
Lotnik Jeżów Sudecki
2:3
Eskadra Bolesławiec
Włókniarz Mirsk
0:3
LTS Leśna
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kamienna Gora
1:3
Granica Bogatynia
Karkonosze Jelenia Góra
7:2
Chrobry Nowogrodziec
Olimpia Kowary
11:0
Lotnik Jeżów Sudecki
Pogoń Wleń
5:2
KKS Jelenia Góra
Włókniarz Mirsk
0:3
Nysa Zgorzelec
LTS Leśna
5:1
Eskadra Bolesławiec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Nysa Zgorzelec
9:0
LTS Leśna
Eskadra Bolesławiec
0:6
Olimpia Kowary
KKS Jelenia Góra
4:3
Włókniarz Mirsk
LKS Czarni Lwówek Śląski
2:6
Pogoń Wleń
Granica Bogatynia
2:1
Karkonosze Jelenia Góra
Lotnik Jeżów Sudecki
0:5
Olimpia Kamienna Gora
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Eskadra Bolesławiec
0:3
Olimpia Kamienna Gora
Chrobry Nowogrodziec
1:4
Pogoń Wleń
KKS Jelenia Góra
2:2
Nysa Zgorzelec
LKS Czarni Lwówek Śląski
2:0
Włókniarz Mirsk
Lotnik Jeżów Sudecki
0:5
Karkonosze Jelenia Góra
LTS Leśna
0:3
Olimpia Kowary
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Nysa Zgorzelec
1:0
LKS Czarni Lwówek Śląski
Olimpia Kamienna Gora
4:1
Olimpia Kowary
Karkonosze Jelenia Góra
3:3
Eskadra Bolesławiec
KKS Jelenia Góra
0:2
LTS Leśna
Pogoń Wleń
2:5
Granica Bogatynia
Włókniarz Mirsk
0:4
Chrobry Nowogrodziec
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Nowogrodziec
0:3
Nysa Zgorzelec
Olimpia Kowary
0:2
Karkonosze Jelenia Góra
Granica Bogatynia
3:0
Włókniarz Mirsk
Lotnik Jeżów Sudecki
1:3
Pogoń Wleń
LTS Leśna
0:2
Olimpia Kamienna Gora
LKS Czarni Lwówek Śląski
2:1
KKS Jelenia Góra
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Nysa Zgorzelec
1:2
Granica Bogatynia
Karkonosze Jelenia Góra
6:2
Olimpia Kamienna Gora
KKS Jelenia Góra
5:1
Chrobry Nowogrodziec
LKS Czarni Lwówek Śląski
0:0
LTS Leśna
Pogoń Wleń
2:2
Eskadra Bolesławiec
Włókniarz Mirsk
3:4
Lotnik Jeżów Sudecki
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Eskadra Bolesławiec
11:2
Włókniarz Mirsk
Olimpia Kowary
7:2
Pogoń Wleń
Granica Bogatynia
1:1
KKS Jelenia Góra
Lotnik Jeżów Sudecki
0:8
Nysa Zgorzelec
LTS Leśna
1:2
Karkonosze Jelenia Góra
Chrobry Nowogrodziec
0:1
LKS Czarni Lwówek Śląski
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Karkonosze Jelenia Góra
Pauza
KKS Jelenia Góra
3:2
Lotnik Jeżów Sudecki
LKS Czarni Lwówek Śląski
0:3
Granica Bogatynia
Pogoń Wleń
5:4
Olimpia Kamienna Gora
Włókniarz Mirsk
1:6
Olimpia Kowary
Nysa Zgorzelec
3:0
Eskadra Bolesławiec
Chrobry Nowogrodziec
3:0*
LTS Leśna
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LTS Leśna
Pauza
Eskadra Bolesławiec
4:3
KKS Jelenia Góra
Granica Bogatynia
12:0
Chrobry Nowogrodziec
Lotnik Jeżów Sudecki
2:0
LKS Czarni Lwówek Śląski
Olimpia Kamienna Gora
8:0
Włókniarz Mirsk
Karkonosze Jelenia Góra
4:1
Pogoń Wleń
Olimpia Kowary
3:1
Nysa Zgorzelec
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Jelenia Góra
2:5
Olimpia Kowary
Nysa Zgorzelec
2:3
Olimpia Kamienna Gora
Chrobry Nowogrodziec
1:0
Lotnik Jeżów Sudecki
LKS Czarni Lwówek Śląski
1:0
Eskadra Bolesławiec
Granica Bogatynia
2:1
LTS Leśna
Włókniarz Mirsk
0:3
Karkonosze Jelenia Góra
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Mirsk
Pauza
Olimpia Kamienna Gora
1:0
KKS Jelenia Góra
Eskadra Bolesławiec
3:0
Chrobry Nowogrodziec
Karkonosze Jelenia Góra
4:0
Nysa Zgorzelec
Olimpia Kowary
6:0
LKS Czarni Lwówek Śląski
Lotnik Jeżów Sudecki
0:3
Granica Bogatynia
LTS Leśna
0:1
Pogoń Wleń
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Nysa Zgorzelec
Pauza
Chrobry Nowogrodziec
0:8
Olimpia Kowary
LKS Czarni Lwówek Śląski
0:0
Olimpia Kamienna Gora
Granica Bogatynia
2:2
Eskadra Bolesławiec
Lotnik Jeżów Sudecki
5:4
LTS Leśna
Włókniarz Mirsk
2:7
Pogoń Wleń
KKS Jelenia Góra
0:3
Karkonosze Jelenia Góra
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Jelenia Góra
Pauza
Olimpia Kamienna Gora
11:0
Chrobry Nowogrodziec
Eskadra Bolesławiec
2:5
Lotnik Jeżów Sudecki
Karkonosze Jelenia Góra
2:0
LKS Czarni Lwówek Śląski
Olimpia Kowary
1:1
Granica Bogatynia
Pogoń Wleń
2:1
Nysa Zgorzelec
LTS Leśna
6:0
Włókniarz Mirsk
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Jelenia Góra
6:5
Pogoń Wleń
Nysa Zgorzelec
11:0
Włókniarz Mirsk
Chrobry Nowogrodziec
1:11
Karkonosze Jelenia Góra
Granica Bogatynia
5:5
Olimpia Kamienna Gora
Lotnik Jeżów Sudecki
2:11
Olimpia Kowary
Eskadra Bolesławiec
0:2
LTS Leśna
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Nowogrodziec
Pauza
Olimpia Kamienna Gora
9:0
Lotnik Jeżów Sudecki
Karkonosze Jelenia Góra
4:0
Granica Bogatynia
Olimpia Kowary
7:1
Eskadra Bolesławiec
Pogoń Wleń
3:4
LKS Czarni Lwówek Śląski
Włókniarz Mirsk
0:4
KKS Jelenia Góra
LTS Leśna
3:2
Nysa Zgorzelec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij