zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Wleń
12:1
Chrobry Nowogrodziec
Karkonosze Jelenia Góra
3:2
Lotnik Jeżów Sudecki
Olimpia Kowary
5:1
LTS Leśna
Nysa Zgorzelec
4:0
KKS Jelenia Góra
Włókniarz Mirsk
1:7
LKS Czarni Lwówek Śląski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LTS Leśna
5:0
KKS Jelenia Góra
Olimpia Kowary
4:2
Olimpia Kamienna Gora
LKS Czarni Lwówek Śląski
2:2
Nysa Zgorzelec
Granica Bogatynia
4:4
Pogoń Wleń
Chrobry Nowogrodziec
2:1
Włókniarz Mirsk
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kamienna Gora
3:3
LTS Leśna
Pogoń Wleń
3:2
Lotnik Jeżów Sudecki
Karkonosze Jelenia Góra
5:2
Olimpia Kowary
Nysa Zgorzelec
5:0
Chrobry Nowogrodziec
Włókniarz Mirsk
0:3*
Granica Bogatynia
KKS Jelenia Góra
2:0
LKS Czarni Lwówek Śląski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Jeżów Sudecki
6:2
Włókniarz Mirsk
Olimpia Kamienna Gora
3:1
Karkonosze Jelenia Góra
LTS Leśna
2:1
LKS Czarni Lwówek Śląski
Chrobry Nowogrodziec
3:3
KKS Jelenia Góra
Granica Bogatynia
4:2
Nysa Zgorzelec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Wleń
5:7
Olimpia Kowary
Karkonosze Jelenia Góra
1:2
LTS Leśna
Nysa Zgorzelec
4:1
Lotnik Jeżów Sudecki
LKS Czarni Lwówek Śląski
4:0
Chrobry Nowogrodziec
KKS Jelenia Góra
2:7
Granica Bogatynia
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Nysa Zgorzelec
Pauza
Lotnik Jeżów Sudecki
2:1
KKS Jelenia Góra
Olimpia Kamienna Gora
5:1
Pogoń Wleń
LTS Leśna
4:1
Chrobry Nowogrodziec
Olimpia Kowary
11:1
Włókniarz Mirsk
Granica Bogatynia
5:1
LKS Czarni Lwówek Śląski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Wleń
5:2
Karkonosze Jelenia Góra
Chrobry Nowogrodziec
0:8
Granica Bogatynia
Nysa Zgorzelec
1:5
Olimpia Kowary
LKS Czarni Lwówek Śląski
0:0
Lotnik Jeżów Sudecki
Włókniarz Mirsk
0:6
Olimpia Kamienna Gora
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Jeżów Sudecki
3:3
Chrobry Nowogrodziec
Karkonosze Jelenia Góra
9:0
Włókniarz Mirsk
Olimpia Kamienna Gora
0:3
Nysa Zgorzelec
LTS Leśna
2:3
Granica Bogatynia
Olimpia Kowary
2:0
KKS Jelenia Góra
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Nowogrodziec
Pauza
Pogoń Wleń
3:1
LTS Leśna
Nysa Zgorzelec
4:0
Karkonosze Jelenia Góra
LKS Czarni Lwówek Śląski
3:5
Olimpia Kowary
KKS Jelenia Góra
3:2
Olimpia Kamienna Gora
Granica Bogatynia
8:1
Lotnik Jeżów Sudecki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Bogatynia
Pauza
Pogoń Wleń
10:1
Włókniarz Mirsk
Lotnik Jeżów Sudecki
0:6
LTS Leśna
Karkonosze Jelenia Góra
1:1
KKS Jelenia Góra
Olimpia Kamienna Gora
4:1
LKS Czarni Lwówek Śląski
Olimpia Kowary
4:0
Chrobry Nowogrodziec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Jeżów Sudecki
Pauza
LKS Czarni Lwówek Śląski
3:0
Karkonosze Jelenia Góra
Chrobry Nowogrodziec
2:2
Olimpia Kamienna Gora
Nysa Zgorzelec
2:1
Pogoń Wleń
Włókniarz Mirsk
5:1
LTS Leśna
Granica Bogatynia
2:3
Olimpia Kowary
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Wleń
7:4
KKS Jelenia Góra
Karkonosze Jelenia Góra
3:0
Chrobry Nowogrodziec
Olimpia Kamienna Gora
0:8
Granica Bogatynia
Olimpia Kowary
4:0
Lotnik Jeżów Sudecki
Włókniarz Mirsk
4:3
Nysa Zgorzelec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kowary
Pauza
Lotnik Jeżów Sudecki
1:4
Olimpia Kamienna Gora
Nysa Zgorzelec
3:5
LTS Leśna
LKS Czarni Lwówek Śląski
0:4
Pogoń Wleń
KKS Jelenia Góra
6:3
Włókniarz Mirsk
Granica Bogatynia
5:1
Karkonosze Jelenia Góra
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Jeżów Sudecki
0:2
Karkonosze Jelenia Góra
Chrobry Nowogrodziec
3:2
Pogoń Wleń
LKS Czarni Lwówek Śląski
3:2
Włókniarz Mirsk
KKS Jelenia Góra
1:2
Nysa Zgorzelec
LTS Leśna
3:5
Olimpia Kowary
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Wleń
0:3
Granica Bogatynia
Olimpia Kamienna Gora
1:4
Olimpia Kowary
Nysa Zgorzelec
6:0
LKS Czarni Lwówek Śląski
Włókniarz Mirsk
12:2
Chrobry Nowogrodziec
KKS Jelenia Góra
5:0
LTS Leśna
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Jeżów Sudecki
2:2
Pogoń Wleń
LTS Leśna
4:1
Olimpia Kamienna Gora
Olimpia Kowary
2:1
Karkonosze Jelenia Góra
Chrobry Nowogrodziec
0:4
Nysa Zgorzelec
Granica Bogatynia
3:0
Włókniarz Mirsk
LKS Czarni Lwówek Śląski
4:1
KKS Jelenia Góra
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Karkonosze Jelenia Góra
7:1
Olimpia Kamienna Gora
Nysa Zgorzelec
1:2
Granica Bogatynia
LKS Czarni Lwówek Śląski
2:2
LTS Leśna
Włókniarz Mirsk
1:5
Lotnik Jeżów Sudecki
KKS Jelenia Góra
6:1
Chrobry Nowogrodziec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LTS Leśna
6:0
Karkonosze Jelenia Góra
Lotnik Jeżów Sudecki
0:3
Nysa Zgorzelec
Olimpia Kowary
3:1
Pogoń Wleń
Granica Bogatynia
3:0
KKS Jelenia Góra
Chrobry Nowogrodziec
1:2
LKS Czarni Lwówek Śląski
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Jelenia Góra
3:2
Lotnik Jeżów Sudecki
Pogoń Wleń
1:2
Olimpia Kamienna Gora
LKS Czarni Lwówek Śląski
3:0
Granica Bogatynia
Włókniarz Mirsk
2:6
Olimpia Kowary
Chrobry Nowogrodziec
3:0*
LTS Leśna
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Jeżów Sudecki
1:1
LKS Czarni Lwówek Śląski
Karkonosze Jelenia Góra
3:4
Pogoń Wleń
Olimpia Kamienna Gora
8:0
Włókniarz Mirsk
Olimpia Kowary
2:0
Nysa Zgorzelec
Granica Bogatynia
3:1
Chrobry Nowogrodziec
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Nowogrodziec
0:1
Lotnik Jeżów Sudecki
Nysa Zgorzelec
7:3
Olimpia Kamienna Gora
Włókniarz Mirsk
4:3
Karkonosze Jelenia Góra
KKS Jelenia Góra
2:3
Olimpia Kowary
Granica Bogatynia
7:0
LTS Leśna
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Jeżów Sudecki
1:6
Granica Bogatynia
Karkonosze Jelenia Góra
1:2
Nysa Zgorzelec
Olimpia Kamienna Gora
3:1
KKS Jelenia Góra
LTS Leśna
3:0
Pogoń Wleń
Olimpia Kowary
1:2
LKS Czarni Lwówek Śląski
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Jeżów Sudecki
0:4
LTS Leśna
Chrobry Nowogrodziec
0:1
Olimpia Kowary
LKS Czarni Lwówek Śląski
0:1
Olimpia Kamienna Gora
Włókniarz Mirsk
2:6
Pogoń Wleń
KKS Jelenia Góra
1:1
Karkonosze Jelenia Góra
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Wleń
0:3
Nysa Zgorzelec
Karkonosze Jelenia Góra
6:0
LKS Czarni Lwówek Śląski
Olimpia Kamienna Gora
0:2
Chrobry Nowogrodziec
LTS Leśna
10:0
Włókniarz Mirsk
Olimpia Kowary
1:4
Granica Bogatynia
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Jeżów Sudecki
3:4
Olimpia Kowary
Chrobry Nowogrodziec
2:1
Karkonosze Jelenia Góra
Nysa Zgorzelec
4:0
Włókniarz Mirsk
KKS Jelenia Góra
- : -
Pogoń Wleń
Granica Bogatynia
6:0
Olimpia Kamienna Gora
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Wleń
2:2
LKS Czarni Lwówek Śląski
Karkonosze Jelenia Góra
4:0
Granica Bogatynia
Olimpia Kamienna Gora
0:0
Lotnik Jeżów Sudecki
LTS Leśna
2:5
Nysa Zgorzelec
Włókniarz Mirsk
3:6
KKS Jelenia Góra
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij